Gradonačelnica uručila priznanja i nagrade za najuspješnije učenike i mentore

Na prijemu su nastupili učenici iz Osnovne škole Vladimira Nazora Pazin, Pazinskog kolegija klasične gimnazije i Gimnazije i strukovne škole Jurja Dobrile.

Vijesti

Grad Pazin kontinuirano ulaže u programe odgoja i obrazovanja te obogaćuje program novim aktivnostima s ciljem obuhvata što većeg broja djece i podizanja kvalitete rada u odgojno-obrazovnom procesu.

Grad Pazin kontinuirano ulaže u programe odgoja i obrazovanja te obogaćuje program novim aktivnostima s ciljem obuhvata što većeg broja djece i podizanja kvalitete rada u odgojno-obrazovnom procesu.

Da se ulaganje u mlade isplati, pokazuje i ovogodišnji prijem uspješnih učenika osnovne i srednjih škola u Pazinu. Gradonačelnica Suzana Jašić uručila je priznanja i nagrade za 22 učenika i 15 mentora koji su sudjelovali na državnim natjecanjima i ostvarili sjajne rezultate. 

Prigodni program održan je u Školsko-gradskoj sportskoj dvorani u Pazinu, te je gradonačelnica Pazina Suzana Jašić u svom obraćanju izrazila zadovoljstvo što imamo punu dvoranu učenika koji su postigli izrazito visoke rezultate na državnim natjecanjima te kako se nastavak dobrih rezultata vidi se iz godine u godinu, što govori o kvaliteti rada i zalaganja samih učenika, njihovih mentora ali i obitelji. Uputila je čestitke na kraju školske godine, te učenicima koji  završavaju osmi razred poželjela uspješne upise u srednju školu, a učenicima koji privode kraju srednjoškolsko obrazovanje, zaželjela uspješne upise na fakultete, te pronalazak željenog zaposlenja. Za kraj poručila je da im ljeto bude aktivno i društveno.

Na prijemu su nastupili učenici iz Osnovne škole Vladimira Nazora Pazin, Pazinskog kolegija klasične gimnazije i Gimnazije i strukovne škole Jurja Dobrile.

Čestitamo svim nagrađenim učenicima.

Učenici koji su sudjelovali na državnim natjecanjima iz Pazinskog kolegija -klasična gimnazija:

Maja Chiara Ertzbishoff Marovac, 3.razred, natjecanje iz francuskog jezika, osvojila 1.mjesto uz mentoricu Melani Radić;

Dino Peruško, 1. razred, natjecanje iz matematike, osvojio 16.mjesto uz mentoricu Gordanu Radić Labinjan;

Veronika Šverko, 3. razred, natjecanje iz vjeronauka, osvojila je 14.mjesto uz mentora Filipa Celenta;

Tea Andrijević, 2.razred, natjecanje iz vjeronauka, osvojila je 14.mjesto uz mentora Filipa Celenta;

Nicol Scropetta, 2.razred, natjecanje iz vjeronauka, osvojila je 14.mjesto uz mentora Filipa Celenta;

Filip Mikolčević, 1.razred, natjecanje iz vjeronauka, osvojila je 14.mjesto uz mentora Filipa Celenta;

Erik Gržinić, 4. razred, natjecanje iz talijanskog jezika, osvojio 4.mjesto uz mentoricu Sandru Sloković;

Eric Jerman,  4. razred, natjecanje iz talijanskog jezika, osvojio 6.mjesto uz mentoricu Sandru Sloković;

Anja Šterpin, 2.razred, sudjelovala na natjecanju iz lidrana - radijsko novinarstvo, uz mentoricu Kristinu Varda;

Tia Turković, 2.razred , sudjelovala na natjecanju iz lidrana - radijsko novinarstvo, uz mentoricu Kristinu Varda;

Učenici koji su sudjelovali na državnim natjecanjima iz Gimnazije i strukovne škole Jurja Dobrile:

Bruno Brščić, 3.a razred, sudjelovao je na natjecanju iz logike te osvojio 1. mjesto uz mentora Sergia Stembergera, te natjecanju iz matematike i osvojio 17. mjesto uz mentoricu Vesnu Vujasin Ilić;

Jana Antolović, 1.c razred, natjecanje iz kemije, osvojila je 18. mjesto uz mentora Damira Skoka;

Klara Muzica, 2.d razred,  sudjelovala na natjecanju iz lidrana uz mentoricu Tatjanu Savić;

Natali Dušić,3.b razred, natjecanje iz biologije, osvojila 8. mjesto uz mentoricu Nikolinu Kostadinović;

Kristina Jurman, 1.c razred, natjecanje iz biologije, osvojila 12. mjesto uz mentoricu Nikolinu Kostadinović;

Učenici koji su sudjelovali na državnim natjecanjima iz Osnovne škole Vladimira Nazora: 

Marko Serafin, 8.razred PŠ Motovun, natjecanje iz talijanskog jezika, osvojio je 3.mjesto uz mentoricu Mirtu Milanović;

Mihael Bertetić, 8. razred PŠ Tinjan, natjecanje iz informatike, osvojio je 6.mjesto uz mentoricu Doris Zajc Mofardin;

Ema Pilat, 8.b razred MŠ Pazin, natjecanje iz talijanskog jezika, osvojila je 7. mjesto uz mentoricu Alenku Franjul;

Vid Suman, 5.c razred MŠ Pazin, natjecanje iz informatike, osvojio je 2. mjesto uz mentora Darka Sumana;

Borna Lakoseljac, 8.d razred MŠ Pazin, natjecanje iz robotike, osvojio 6. mjesto uz mentora Darka Sumana;

Mate Pastorčić, 8.a razreda MŠ Pazin, natjecanje iz povijesti, osvojio je 10. mjesto uz mentoricu Hanu Gržinić Kraljić.

Kalendar

Komentari