Odluka u posljednjim minutama: Pazinka osigurala prolaz u četvrtfinale Kupa Istre

(Foto: Ilustracija)

Sport

Zanimljiva se je utakmica jučer odigrala u Medulinu, u kojoj je pazinski trećeligaš u posljednjim minutama osigurao prolaz u četvrtfinale Kupa Istre.

Naime, do 75. minute na imaginarnom medulinskom semaforu je stajalo 0-0, kada Teo Krajcar postiže zgoditak. Domaćini izjednačavaju iz sumnjivog jedanaesterca pet minuta kasnije, da bi Krajcar postigao drugi gol na utakmici u 84. minuti. Dvije minute kasnije domaći ponovno izjednačuju rezultat, da bi peti gol na utakmici za konačnu pobjedu Pazinke postigao Patrick Rabar u 90. minuti. Na taj način Pazinci su prošli u četvrtfinale kupa Istre gdje će na svom terenu dočekati boljeg iz susreta Novigrada i Banjola iduće srijede s početkom u 18 sati u Pazinu. Prije toga, slijedi prvenstvena utakmica, također u Pazinu protiv hreljinskog Naprijeda u subotu u 17 sati, vrlo bitna u borbi za ostanak u ligi.

MEDULIN – Mutila – KUP ISTRE – OSMINA FINALA
SUDAC: Amel Dizdarević (Radmani) POMOĆNI SUCI: Marijan Krčalić (Radmani) i Perica Nikolić (Poreč)

MEDULIN 1921 – PAZINKA 2:3 (0:0)
Strijelci: 0:1 Krajcar 75′, 1:1 Lekaj P. 80′-11m, 1:2 Krajcar 84′, 2:2 Kariko 86′, 2:3 Rabar 90′

Žuti kartoni: Škifić, Kajtazović (Medulin 1921) Pinčan, Zgrablić (Pazinka)

MEDULIN 1921: Tončinić, Brizić, Škifić (67. Jadreško), Radović, Lekaj, Ognjenović, Milutinović, Kariko, Ružić, Verk (46. Kajtazović), Brajković.
Trener: Miodrag Popović

PAZINKA: Denić, Pavat E., Pinčan, Zgrablić, Križanac (46. Krajcar), Rudela, Rabar, Tanković, Ivetac, Pavat N., Ritoša.
Trener: Mirko Matika
PAROVI – ČETVRTFINALE
Funtana-Rovinj (12. svibanj, 18:00), Uljanik-Jedinstvo Omladinac (12. svibanj, 18:00)Rudar-Buje (11. svibanj, 18:00)
Pazinka-Banjole/Novigrad (12. svibanj, 18:00)